رویش زیبایی‌ها

رویش زیبایی‌ها

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دانشجویان مستقل ششمین اردوی آموزشی_تشکیلاتی رویش در دانشگاه یاسوج با نام “رویش زیبایی” برگزار می گردد
محمدحسین منصوری؛ دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل در رابطه با اردوی رویش گفت: رویش به معنای رشد و بالندگی در محضر یک رَبّ است و این رشد و بالندگی برای یک انسان جز در سایه رَبّی قدرتمند که اللّه نام دارد میسر نمی‌شود. البته تعریف رشد در سایه الله با تعاریف رشدی که در معادلات آن خدا جایگاهی ندارد قطعا تفاوت بسیاری دارد. هر معنای رشدی که خارج از دایره الهی باشد، جز ضرر و بطلان چیزی نخواهد داشت و انسان را به هدف اصلی زندگی که عبودیت و بندگی خدایی با زیبایی‌های بی‌نهایت است، نمی‌رساند.

وی ادامه داد: واژه رویش و رشد پیوند جدایی ناپذیری با تشکیلات و سبک زندگی تشکیلاتی دارد به طوری که می‌توان گفت قطعی ترین نتیجه‌ای که زندگی تشکیلاتی به همراه دارد رویش و رشد است که این رشد و رویش در بستر تشکیلات سرعت به شدت زیادی خواهد داشت.

منصوری اهداف اردوی رویش را اینگونه عنوان کرد: اردوی رویش با هدف ایجاد تجربه، ای جدید برای شرکت کنندگان خود طراحی شده تا بتوانند زیبایی‌های زندگی تشکیلاتی را حس کنند. رسالت اصلی این دوره به مثابه شروع رویش و رشد است که بارز ترین مثال آن جوانه زدن یک دانه است و این جوانه زدن خبر از شروع رویش و رشد می‌دهد.
و در ادامه علت برگزاری رویش را ایجاد فضایی که دانشجویان بتوانند واقعیات تشکیلات را درک کنند و تجربه خوبی از یک زندگی تماما تشکیلاتی به دست آورند عنوان کرد.

منصوری ادامه داد: مخاطبین دوره دانشجویانی هستند که علاقه‌مند به کسب تجربه زندگی تشکیلاتی بوده و می‌خواهند با حضور در این اردو، چالش‌های زندگی تشکیلاتی را تجربه کرده و در نهایت به زیبایی این سبک از زندگی پی‌ببرند. این اردو در تاریخ ۱۵دی ماه برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان به مدت دو روز میمهان انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه یاسوج خواهند بود.

محمدحسین منصوری در پایان گفت: دوره با حمایت و همراهی دانشگاه یاسوج در دانشگاه سراسری یاسوج برگزار خواهد شد. این اردو ششمین اردوی رویش می‌باشد که قرار است با نهوه‌ی جدیدی از ارائه محتوا برگزار شود. و همچنین از ارائه محتوا به صورت کارگاه محور حتی الامکان پرهیز و محتوای مدنظر به صورت تجربی و عملیاتی برای شرکت کنندگان اردو ارائه شود. تیم محتوایی اردو تمام توان خود را به کار گرفته تا روند برنامه با محوریت «اختیار، زیبایی، رشد» پیش بروند و در این سه روز متربیان شاهد یک زندگی تشکیلاتی در تمام وجه‌های فعالیتی خود خواهند بود. از این رو برای تمامی شرکت کنندگان این دوره، آرزوی بهترین تجربه، ها را خواهیم داشت و قدردان فعالیت‌های بی وقفه تیم محتوایی اردو و کادر پر تلاش آن خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *